ABC-Handlu
Home » Blog » BaffiDi: Przysmaki premium dla psa
Wszystkie Zwierzęta

BaffiDi: Przysmaki premium dla psa

baffidi logo

Dieta czworonoga to coś więcej niż tylko pełna miska. To ulubione naturalne przysmaki, które, pomagają w pogłębianiu więzi z psem podczas karmienia. Urozmaicają dietę i są źródłem dodatkowych wartości odżywczych. W naszym sklepie dostępne są przysmaki, które zachwycą nawet najbardziej wymagające czworonogi.

Jesteśmy bowiem producentem doskonałej jakości przysmaków dla psów. Możemy zaproponować Państwa pupilom następujące produkty:

 • Kluski mięsne – ich oryginalny skład stanowią w 90% mięsa różnego rodzaju a w 5% olej z łososia i świeże jajko.
 • ChrupKule  – to wyjątkowa kombinacja niezwykłego smaku i najwyższej jakości składników, tworząca doskonałą harmonię smaków oraz wartości odżywczych.ChrupKule zachwycają zarówno członków czworonożnej rodziny, jak i ich właścicieli dzięki niezwykle chrupiącej konsystencji. Dźwięk, jaki wydobywa się podczas ich gryzienia, sprawia, że są nieocenione zarówno podczas treningów, jak i podczas wspólnych zabaw. ChrupKule stanowią doskonałą nagrodę podczas treningów. Twój pies będzie pełen entuzjazmu podczas wykonywania poleceń. A ponieważ Baffididba o zdrowie i dobrostan Twojego pupila, dlatego ChrupKule nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani konserwantów. Wszystkie składniki są naturalne, bogate w wartość odżywczą, co gwarantuje zdrową przekąski
 • Toper / Dosmaczasz –  to całkowicie naturalna mięsna posypka, która uratuje każdy posiłek! Kilka szczypt może spowodować, że zwykła karma od razu zyska na atrakcyjności. Można go podawać psom wszystkich ras. Wyprodukowany w Polsce.
 • Suszone mięso – suszone paski mięsa najwyższej jakości.
 • Suszone mięso z dodatkami:
 • gruszki: owoce te stanowią dla psów  źródło wielu substancji odżywczych takich jak witaminy A,C,E i z grupy B; potas, miedź, kwas foliowy. Dodatkowo owoc ten ma niski indeks glikemiczny i dlatego nadaje się dla psów z cukrzycą. Nie zawiera również dużej ilości kwasu dzięki czemu nie podrażnia wrażliwego układu pokarmowego;
 • jabłka: owoce te to bogate źródło witamin K,E,C oraz A i z grupy B;
 • kokosa: bogatego w witaminy, minerały, błonnik, a także mangan – niezbędny dla zdrowia kości i prawidłowego metabolizmu;
 • konopi: zioła mającego działanie lecznicze czyli przeciwbólowe, przeciwdepresyjne, przeciwzapalne, rozluźniające i relaksacyjne.
 • Marchew: zawiera beta-karoten, jedną z tzw. substancji bioaktywnych. Substancja ta chroni przed szkodliwymi wolnymi rodnikami, które mogą niszczyć strukturę genów i tym samym wspomagać rozwój raka. Oczy również korzystają z tej cudownej substancji o pomarańczowym zabarwieniu. Jest źródłem takich antyoksydantów jak choćby beta-karoten, a także luteina. Oba te składniki wzmacniają odporność organizmu czworonoga, przez co jest on chroniony przed rozmaitymi drobnoustrojami. Luteina dodatkowo dba o kondycję serca oraz jest bardzo wskazana w przypadku ras, u których występuje zwiększone ryzyko zachorowania na schorzenia związane z narządem wzroku. Dotyczy to również zmian starczych, jak na przykład jaskra.

    Aby uprzyjemnić chwile naszym psim podopiecznym stworzyliśmy również szereg różnego rodzaju gryzaków.

Proponujemy więc:

 • Kolagenowy gryzak dentystyczny – ma on dodatek mięsa, ryżu i suszonej serwatki. Jego bazą jest kolagen, który pozytywnie wpływa na układ kostny i stawowy oraz sierść i pazury.
 • Naturalne ścięgna – stworzony z naturalnych ścięgien.
 • Kość do żucia – pozwala zachować zdrowe i czyste zęby, wzmacnia mięśnie żuchwy i szczęki.

Zapraszamy do kontaktu: doradzimy, zaproponujemy i zadbamy o szczęście Waszego pupila.

TWÓJ PIES POKOCHA TEN SMAK!

kontakt@baffidi.pl

www.baffidi.pl


Related posts

M&P Alkohole i Wina Świata

ABC-Handlu

Stocznia Cesarska: Drugie życie dawnej Remizy

ABC-Handlu

Winnica Alvaium: Ekologiczne gospodarstwo rolne, winnica i pasieka.

ABC-Handlu