ABC-Handlu
Home » Blog » Teldream: Automatyka przemysłowa tworzona z pasją
Przemysł i Technologia Wszystkie

Teldream: Automatyka przemysłowa tworzona z pasją

teldream_tlo
teldream_logo

Polska firma produkcyjna z Gdańska

Firma TELDREAM już od 1991 roku działa na rynku automatyki przemysłowej dostarczając wysokiej jakości rozwiązania elektroniczne, a także kompletne urządzenia klientom z całego świata.

teldream_dozowanie

Przykładem produktów docenionych w kraju i za granicą mogą być dozowniki wody, dozowniki-mieszacze wody, dozowniki substancji ciekłych oraz regulatory temperatury wykorzystywane w piecach piekarniczych. Silnym punktem naszej firmy są również regulatory wilgotności oraz urządzenia i systemy rejestracji danych.

W trakcie swojej działalności firma wyspecjalizowała się w obsłudze firm z branży spożywczej, a w szczególności piekarniczej.

Zrealizowaliśmy także wiele projektów dla klientów z innych gałęzi przemysłu, na przykład drogeryjnego, czy metalurgicznego.

W trosce o zadowolenie naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezproblemową pracę produkowanych urządzeń i minimalizować straty, oraz przestoje wynikające z awarii. Jakość naszych urządzeń jest dla nas priorytetowa. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technicznych, oraz najbardziej niezawodnych podzespołów.

teldream_zdj_2

Produkty naszej firmy są cały czas unowocześniane pod kątem wykorzystania nowszych, bardziej niezawodnych komponentów. W efekcie udaje nam się połączyć ze sobą sprawdzone na przestrzeni lat rozwiązania z jakością i funkcjonalnością możliwą do osiągnięcia dzięki postępowi technicznemu.

Bardzo silną pozycję w naszej działalności stanowi oferta serwisowa. Ze względu na fakt, że większość naszych urządzeń pracuje w sposób ciągły i przestoje mogą powodować znaczne straty. Ograniczyliśmy czas naprawy urządzeń do minimum. Czas pobytu naprawianych urządzeń w naszej firmie nie przekracza 2 dni. W przypadkach szczególnych wysyłamy urządzenia serwisowe na podmianę natychmiast po zgłoszeniu. Skraca to czas obsługi serwisowej praktycznie do czasu przesłania urządzenia.

Jesteśmy solidnym partnerem z 30 letnim doświadczeniem na rynku i stabilną pozycją w kluczowych sektorach rynku automatyki przemysłowej.

Zapraszamy do stałej współpracy firmy działające w szeroko rozumianym sektorze automatyki przemysłowej. Szczególnie zależy nam na stałej współpracy z producentami różnego rodzaju urządzeń, w których mogły by mieć zastosowanie opracowywane przez nas regulatory i sterowniki.


PPU Systemy i Urządzenia Komputerowe
80-171 Gdańsk, ul. Beethovena 23
tel./fax: 58 348 56 95, teldream@teldream.com
www.teldream.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

AmeriGas – Twój dostawca gazu płynnego

ABC-Handlu

NiceFood Dystrybucja

ABC-Handlu

Przetwory z Borówki Amerykańskiej

ABC-Handlu