ABC-Handlu
Home » Blog » ENERBAU : Profesjonalne ogrzewanie na podczerwień
Przemysł i Technologia Wszystkie

ENERBAU : Profesjonalne ogrzewanie na podczerwień

enerbau_glowne
enerbau_logo

Każdego dnia pracujemy nad tym, by świadczone przez nas usługi były wykonywane profesjonalnie, a produkty, które sprzedajemy – dopasowane pod Klienta. Enerbau

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo panele, folie i maty grzewcze, promienniki podczerwieni, grzejniki szklano-ceramiczne, grzejniki promiennikowo- konwektorowe, termostaty oraz izolacje termiczne.

Ogrzewanie na podczerwień niesie ze sobą wiele korzyści. Pierwszym powodem, dla którego warto zdecydować się na ten sposób grzania jest oszczędność pieniędzy. Ogrzewanie na podczerwień generuje dużo niższe rachunki w porównaniu do innych systemów grzewczych. Poza tym są ekologiczne, mają zdrowy wpływ na organizm, są programowalne, w tym istnieje możliwość sterowania przez Wi-Fi oraz posiadają praktycznie nieograniczoną trwałość.

NA ŻYCZENIE KLIENTA DOKONAMY BEZPŁATNEJ WYCENY SYSTEMU GRZEWCZEGO DLA DOMU, MIESZKANIA LUB BIURA. W TYM CELU PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB ZA POMOCĄ E-MAILA.

Fotowoltaika w połączeniu z ogrzewaniem na podczerwień pozwala na zdecydowaną redukcję kosztów ogrzewania, a użytkownik wnosi swój wkład w ochronę środowiska naturalnego i walkę z ociepleniem klimatu.

EKOLOGIA

Ogrzewanie na podczerwień jest najbardziej ekologiczne ze wszystkich rodzajów ogrzewania. Brak spalania, zdrowe ciepło oraz brak odpadów są jego ważnymi atutami. W połączeniu z odnawialnymi źródłami energii jest ono najczystszą formą ogrzewania jaką znamy.

EKONOMIA

Liczby mówią same za siebie. Taniej nie można ogrzewać. Niski koszt inwestycyjny, połączony z brakiem kosztów eksploatacyjnych i najwyższym komfortem użytkowania są jego największą zaletą. Koszt ogrzewania podczerwienią są do 30% niższe, aniżeli koszty ogrzewania za pomocą tradycyjnych systemów grzewczych.

ELEKTRYCZNOŚĆ

Dla ludzi świadomych swoich wyborów, chcących być chociaż częściowo niezależnym od wielkich korporacji, jak też szanujących środowisko naturalne, nie ma innej opcji niż korzystanie z odnawialnych źródeł energii, takich jak wiatr czy fotowoltaika. Nawet kupując zieloną energię od dostawcy wspieramy walkę o czyste środowisko naturalne.


ENERBAU
Profesjonalne ogrzewanie na podczerwień

ul. Kopernika 5, 87-200 Wąbrzeźno
+ 48 56 657 68 00 + 48 531 995 827
info@enerbau.pl

Każdego dnia pracujemy nad tym, by świadczone przez nas usługi były wykonywane profesjonalnie, a produkty, które sprzedajemy – dopasowane pod Klienta.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo panele, folie i maty grzewcze, promienniki podczerwieni, grzejniki szklano-ceramiczne, grzejniki promiennikowo- konwektorowe, termostaty oraz izolacje termiczne.

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/technologia/

Related posts

Restauracja Belvedere zaprasza na degustację letniej karty dań

ABC-Handlu

Holyart.pl

ABC-Handlu

Virtu – dania gotowe, które ułatwiają życie

ABC-Handlu