ABC-Handlu
Home » Blog » Stella Pack: Producent artykułów gospodarstwa domowego
Biuro i dom Wszystkie

Stella Pack: Producent artykułów gospodarstwa domowego

Stella Pack logo

Stella Pack to jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci oraz dystrybutorów niechemicznych środków czystości i produktów higienicznych. W skład grupy wchodzą obok Stella Pack SA również Stella Pack Ukraina i Stella Pack Rumunia.

Nasza historia to 20 lat doświadczeń związanych z produkcją i dystrybucją najwyższej jakości produktów oraz budowania pozycji własnych marek na rynku. Nasze produkty możecie Państwo znaleźć w sklepach lokalnych oraz w większości sieci handlowych w Polsce i Europie.

Worki na śmieci


Worki na śmieci są niezbędne w każdym domu. Niezależnie od tego, czy gospodarstwo domowe produkuje mało, czy dużo śmieci, wśród produktów Stella znajdzie worki odpowiednie do swoich potrzeb.

Folia aluminiowa


Folia aluminiowa przydaje się w każdej kuchni. Może służyć do przechowywania żywności oraz do pieczenia i gotowania. Jest odporna na bardzo wysokie temperatury i ma dwie funkcje: utrzymuje ciepło posiłku lub zapobiega nagrzewaniu.

Papier do pieczenia


Papier do pieczenia Stella jest praktycznym produktem, dzięki któremu można ograniczyć użycie niezdrowego tłuszczu podczas gotowania.

Ściereczki z mikrofibry


Sprzątanie domu może być niewiarygodnie proste, pod warunkiem, że dysponuje się ściereczkami z mikrofibry Stella.

Produkty używane w domu powinny być praktyczne, niezawodne i ekologiczne. Stella proponuje serię worków na śmieci, folii aluminiowej, papierów do pieczenia i ściereczek z mikrofibry ułatwiających gotowanie, sprzątanie i zachowanie ogólnego porządku w mieszkaniu, biurze, w pracy. Można z nich korzystać zawsze, kiedy ważny jest dostęp do wysokiej jakości akcesoriów domowego użytku.

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty, w tym: ISO 9001:2015, certyfikat BRC, EuCertPlast, a także liczne nagrody dla naszych produktów, szczególnie dla marki premium Stella.


ul. Krańcowa 67, 21-100 Lubartów
Telefon: 81-852-67-00 | E-mail: stella@stella.com.pl

www.stella.com.pl

Related posts

Vitamizu

ABC-Handlu

Grekos Shop: Smaki Grecji

ABC-Handlu

Greywood: Meble z litego drewna

ABC-Handlu