ABC-Handlu
Home » Blog » Sollab: ładowarki do samochodów elektrycznych, pompy ciepła i fotowoltaika dla firm
Przemysł i Technologia Wszystkie

Sollab: ładowarki do samochodów elektrycznych, pompy ciepła i fotowoltaika dla firm

cleaning-robot-3459587_1920
Sollab_logo

Sollab oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzedaży i montażu ładowarek do samochodów elektrycznych. Zarówno hotele jak i restauracje należą do grupy przedsiębiorstw, dla których inwestycja w montaż stacji do ładowania samochodów elektrycznych jest szczególnie opłacalna.

Samochody elektryczne cieszą się rosnącą popularnością i liczba osób z nich korzystających stale wzrasta.

Ogromnym atutem instalacji stacji ładowania jest sposób postrzegania firmy przez potencjalnych klientów bowiem możliwość naładowania samochodu w miejscu spania czy spożywania posiłku jest ogromnym ułatwieniem dla kierowców.

Dodatkowo restauracja, czy też hotel mogą zainwestować w instalację fotowoltaiczną i stworzyć własną „elektrownię”, pokazując w ten sposób, że los naszej planety nie jest im obojętny. Firma Sollab zajmuje się również montażem pomp ciepła, które w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pozwalają na zredukowanie kosztów energetycznych. Pompy ciepła dostępne w ofercie Sollabu są ekonomicznym rozwiązaniem. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy i możliwości łączenia w kaskadach spełnią wymagania małych oraz dużych hoteli oraz restauracji. A dodatkowo energia elektryczna wytworzona przed moduły fotowoltaiczne pozwoli na ogromne oszczędności finansowe i niezależność energetyczną firmy.

Jak sfinansować inwestycję? Firma Sollab oferuje atrakcyjne rozwiązania takie jak leasing czy kredyt. Miesięczne raty można ustawić w taki sposób aby były mniejsze niż rachunki za prąd. Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę opartą na kompleksowym audycie oraz analizę opłacalności inwestycji? Skontaktuj się z nami.

sollab_zdj1

W naszej ofercie:

– ładowarki do samochodów elektrycznych
– instalacje fotowoltaiczne
– pompy ciepła
– magazyny energii
– folie grzewcze
– carporty

Zachęcamy do kontaktu!

Fotowoltaika, ładowarki do samochodów elektrycznych oraz pompy ciepła dla hoteli, restauracji…


Kontakt:
608 435 001 | biuro@sollab.pl
www.sollab.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/technologia/

Cechujemy się wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz stosowaniem materiałów renomowanych marek instalacji fotowoltaicznych. To połączenie pozwala na wieloletnią, bezobsługową pracę instalacji, a co za tym idzie – SATYSFAKCJĘ KLIENTA. Każdą inwestycję realizujemy z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowaniem w celu zapewnienia jak najlepszej jakości wykonywanych paneli.

Related posts

Młyn Jaczkowice

ABC-Handlu

Coniraya Hodowla Alpak

ABC-Handlu

Potęga Tradycji w połączeniu z nowoczesnością

ABC-Handlu