ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Sollab: fotowoltaika dla firm
Technologia Wszystkie

Sollab: fotowoltaika dla firm

Sollab_logo

Sollab specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach w zakresie fotowoltaiki dla firm. Zarówno hotele jak i restauracje należą do grupy przedsiębiorstw, dla których inwestycja w fotowoltaikę jest szczególnie opłacalna.

Czas zwrotu z inwestycji wynosi około 4-5 lat i to bez uwzględnienia przyszłych, niewątpliwych podwyżek cen prądu, które mogą ten czas zwrotu dodatkowo skrócić. Osiągniecie tak wysokiej rentowności nie jest możliwe w przypadku innych, bezpiecznych inwestycji.

sollab_zdj1

Finanse to niejedyna korzyść jaką uzyskuje firma inwestująca w fotowoltaikę. Dodatkowym atutem instalacji fotowoltaicznej jest także sposób postrzegania przez potencjalnych klientów. Restauracja, czy też hotel mogą wykorzystać fakt posiadania własnej elektrowni do celów marketingowych, pokazując w ten sposób, że los naszej planety nie jest im obojętny. Są to ważne punkty, jakie należy uwzględnić przy podejmowaniu decyzji o zainstalowaniu systemu fotowoltaicznego.

sollab_zdj2

Jak sfinansować inwestycję? Firma Sollab oferuje atrakcyjne rozwiązania takie jak leasing czy kredyt. Miesięczne raty można ustawić w taki sposób aby były mniejsze niż rachunki za prąd. Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę opartą na kompleksowym audycie oraz analizę opłacalności inwestycji? Skontaktuj się z nami.

Fotowoltaika dla hoteli, restauracji, ośrodków wypoczynkowych


Kontakt:
608 435 001 | biuro@sollab.pl
www.sollab.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/technologia/

Cechujemy się wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz stosowaniem materiałów renomowanych marek instalacji fotowoltaicznych. To połączenie pozwala na wieloletnią, bezobsługową pracę instalacji, a co za tym idzie – SATYSFAKCJĘ KLIENTA. Każdą inwestycję realizujemy z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowaniem w celu zapewnienia jak najlepszej jakości wykonywanych paneli.

Related posts

Sumpy Digital Signage: Reklama lub informacje na monitorach w Twoim zasięgu! Inwestycja, która szybko się zwraca.

ABC-Handlu

Koala HandMade: z miłości do natury i dzieci

ABC-Handlu

Winnica Vetus: Polska Winnica

ABC-Handlu