ABC-Handlu
Home » Blog » e-Futrzak: Miejsce dla każdego miłośnika zwierząt!
Wszystkie Zwierzęta

e-Futrzak: Miejsce dla każdego miłośnika zwierząt!

Każdy kto kocha zwierzęta i jest szczęśliwym opiekunem psiego lub kociego przyjaciela wie, że wśród bogatej oferty licznych sklepów zoologicznych nie jest wcale łatwo znaleźć najlepsze produkty. A przecież wszyscy chcemy by nasi bracia mniejsi byli szczęśliwi, zadbani i zdrowi. e-futrzak

e futrzak logo

Z myślą o takich właśnie opiekunach powstał nasz sklep e-Futrzak. Chcemy dostarczać Wam, a przede wszystkim Waszym pupilom najlepsze produkty; karmy, zabawki, legowiska… Canis familiaris (pies domowy) towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. Udomowiony, oswojony, stał się nie tylko przyjacielem ale także obrońcą, pomocnikiem, stróżem…

Warto więc zadbać o odpowiednią karmę: zarówno suchą jak i mokrą. W naszym sklepie znajdą państwo odpowiednio dopasowaną do każdego wieku, rasy oraz wielkości psa. Polecamy także olejek CBD dla psa. Wspiera on działanie organizmu regulując układ endokannabionodowy. Dzięki czemu pomaga w stresie i nerwowości oraz zmniejsza stany zapalne i działa przeciwbólowo.

Psi towarzysz – jak każdy – lubi wygodę. Chętnie odpocznie po całym dniu zajęć na wygodnym legowisku. A gdy przyjdzie ochota wybierze się z nami na spacer. My polecamy szelki dla psa. Ułatwiają one wyjścia – są wygodniejsze, pomagają ograniczyć szarpnięcia. Kiedy zaś wrócimy ze spaceru zawsze warto uszczęśliwić pupila gryzakiem.

Felis catus (kot domowy) w przeciwieństwie do psa nigdy do końca nie został udomowiony. W tym  nie największym ciele (największe koty rasy Main Coon osiągają wagę do 12 kg) mieszka wielki duch! To prawdziwy drapieżnik, nocny łowca…, który równie chętnie upoluje mysz czy ptaszka jak i…zabawkę (a czasem i rękę opiekuna).

Kot uważa się za…właściciela domu, w którym ludziom pozwala mieszkać (i opłacać rachunki). I jak przystało na władcę oczekuje odpowiedniego anturażu: wygodnego posłania, odpowiedniego drapaka. Takiego, który zapewni właściwa ostrość kocich pazurków!

Szczęśliwi opiekunowie kocich osobowości wiedzą, ze te cudne stworzenia szczególnie dbają o higienę osobistą. Jeśli nie śpią i akurat nie polują, to się…myją. Liżą futerko, czyszczą pyszczki i korzystają z kuwety. Ci, którzy mają u siebie kota doskonale wiedzą jaką awanturkę mogą zrobić jeśli jest ona brudna. A dobry (zdaniem kota) żwirek to podstawa!

Jeśli więc w Twoim domu mieszka pies czy kot (lub jakiś inny zwierzak) zajrzyj do naszego e-sklepu lub skontaktuj się z nami pod nr telefonu: 570 506 504

Zapraszamy tez wszystkich na naszego bloga, na którym odnajdą Państwo wiele ciekawych artykułów. Mamy nadzieję, że poszerzą one wiedzę i odpowiedzą choć na niektóre z Państwa pytań.


https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

Propss po prostu nie muś

ABC-Handlu

Fluidra: Kompleksowy dostawca wyposażenia basenowego

ABC-Handlu

Solidbase: Meble do restauracji, kawiarni, baru, hotelu

ABC-Handlu