ABC-Handlu
Home » Blog » La Tienda Española: Prawdziwe hiszpańskie smaki
Wszystkie

La Tienda Española: Prawdziwe hiszpańskie smaki

LA TIENDA ESPAÑOLA to połączenie baru tapas i winiarni.

Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży autentycznych produktów hiszpańskich najwyższej jakości, jak i w przygotowywaniu przystawek prosto z kuchni hiszpańskiej – nasze przysmaki przyrządza i rekomenduje rodowity Hiszpan – Miguel Capitán, który ma duże doświadczenie w rodzimej kuchni, prowadzi różne szkolenia kulinarne, jest sommelierem, a także współtworzył restaurację (La Ibérica, która zdobyła duże uznanie klientów oraz tytuł Najlepszej Restauracji w Warszawie w 2010 roku).

Miguel jest także doświadczonym cortador de jamón, czyli specjalistą od krojenia szynki iberyjskiej Jamón ibérico de bellota, która jest prawdziwą dumą Hiszpanów. Oprócz wyjątkowych przekąsek prosto z Półwyspu Iberyjskiego, możemy pochwalić się również bogatą ofertą win z poszczególnych regionów Hiszpanii. Organizujemy również cykliczne wydarzenia: degustacje wina i live-cooking z udziałem Miguela, który przyrządza tradycyjne przekąski na oczach gości.

Projekt LA TIENDA ESPAÑOLA Miguel realizuje razem z Marzeną, absolwentką iberystyki, prywatnie miłośniczką kuchni oraz kultury hiszpańskiej.ul. Posag 7 Panien 20 lok U2A, 02-495 Warszawa
+48 780 414 116
sklep@latiendaespanola.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Aqua: Woda sodowa w syfonie

ABC-Handlu

Burger King wprowadza nuggetsy w wersji roślinnej

ABC-Handlu

Eko Elita: Rodzinne gospodarstwo ekologiczne

ABC-Handlu