ABC-Handlu
Home » Blog » RATIONAL wspiera w rozwijaniu oferty ciepłej lady
HoReCa Wszystkie

RATIONAL wspiera w rozwijaniu oferty ciepłej lady

RATIONAL jest globalnym liderem rynkowym i technologicznym w zakresie termicznego przyrządzania potraw w kuchniach profesjonalnych. Lider innowacji od momentu stworzenia technologii konwekcyjno-parowej regularnie proponuje udoskonalenia swoich urządzeń dostosowując je do wymagań rynku. Obecnie w urządzeniach RATIONAL na całym świecie produkuje się dziennie ponad 130 milionów potraw.

Głównym celem przedsiębiorstwa jest oferowanie jak największych korzyści szefom kuchni przyrządzającym potrawy w kuchniach całego świata. RATIONAL oferuje najlepsze w swojej klasie piece konwekcyjno-parowe iCombi oraz urządzenie multifunkcyjne iVario, które odpowiadają za 100% wszystkich procesów gotowania w profesjonalnych kuchniach. O wysokiej klasie urządzeń i uznaniu na rynku świadczy fakt, że w 2019 roku został wyprodukowany milionowy piec konwekcyjno-parowy.

Oferowane produkty:

  • iVario Pro
  • iVario 2-XS
  • iCombi Pro
  • iCombi Classic
  • ConnectedCooking
  • iKitchen
  • Wyposażenie dodatkowe

RATIONAL jest przedsiębiorstwem dla szefów kuchni – zatrudniając ponad 250 szefów kuchni na całym świecie, a ta zorientowana na klienta struktura tworzy podstawę dla wyjątkowego potencjału firmy.

iCombi Pro firmy RATIONAL doceniony w rozwijaniu ciepłej lady

Supermarkety przeżywają oblężenie a ich oferta dań gotowych jest bardziej popularna niż kiedykolwiek. RATIONAL wspiera nie tylko gastronomię, ale także sklepy spożywcze, które bardzo dynamicznie zaczęły rozwijać projekt ciepłej lady.


RATIONAL Sp. z o.o.
Tel. +48 22 864 93 26
info-poland@rational-online.com
www.rational-online.com

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie

Related posts

Sarmata: Czystość to początek…

ABC-Handlu

Zdrowa Pianka: Rozkoszuj się smakiem

ABC-Handlu

Fanex wspiera pikantną promocję na stacjach MOYA

ABC-Handlu