ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Wędzarnie elektryczne Borniak z generatorem dymu
HoReCa Wszystkie Wyposażenie

Wędzarnie elektryczne Borniak z generatorem dymu

Dzięki domowej wędzarni Borniak można przygotowywać w tradycyjny, domowy sposób własne wyroby wędliniarskie. Wystarczy jedynie kawałek wygospodarowanego miejsca na działce lub w ogrodzie.

By rozpocząć wędzenie we własnej przydomowej wędzarni. W ofercie firmy Borniak jest kilka wędzarni i cały asortyment produktówpotrzebnych podczas procesu wędzenia. Proces wędzenia odbywa się w niej automatycznie, niemal bez udziału użytkownika. Dzięki zastosowaniu generatora dymu cały proces jego wytwarzania ogranicza się  do przyciśnięcia specjalnego guzika. Spalanie drewna odbywa się samoczynnie – z zasobnika zrębki zostają przetransportowane na grzałkę, poddane wysokiej temperaturze  i powolnemu spaleniu bez płomienia dzięki czemu wyeliminowane zostało do minimum zagrożenie osmolenia wędlin.

Wędzarnię wyposażono również w termostat, który reguluje temperaturę w komorze. Raz ustawimy temperature, a będzie utrzymywana przez cały proces wędzenia. Produkty firmy Borniak to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie doskonałe walory smakowe – to w końcu naturalne produkty. Dzięki nim sam możesz zdecydować o  tym, jaki aromat uzyskają wędzone przez Ciebie  wyroby

Pozostałe artykuły znajdziesz na www.abc-handlu.pl

Related posts

Rossmann i SelfMaker zmieniają świat zakupów na bardziej dostępny

ABC-Handlu

Tpay: Prawie 300% wzrost wartości transakcji za…

ABC-Handlu

Nepo: Tkaniny, zasłony i firany na zamówienie.

ABC-Handlu