ABC-Handlu
Home » Blog » Vitamizu
Artykuły spożywcze Wszystkie

Vitamizu

vitamizu logo

Wyobraź sobie, że pewnego dnia bierzesz swoje marzenie w garść, nadajesz mu formę i zaczynasz je realizować. Jesteś, jak gaucho, kowboj z Ameryki Południowej, ciągle w ruchu, zwykle w biegu, by nocą odpocząć pod gołym niebem wolny i spokojny. Co Cię nakręca? Co daje Ci powera?

W przerwie między urealnieniem marzenia popijasz pobudzający napój z yerba mate, którego skład i smak opracowałeś do perfekcji. Każda receptura powstaje, dzięki Twoim pomysłom, a produkcja odbywa się pod Twoim czujnym okiem.

W Vitamizu żyjemy w zgodzie z Matką Naturą, szanujemy świat zwierząt, dlatego nasze napoje są w 100% wegańskie i nie zawierają konserwantów.

Inspiruje nas prostota, harmonia, równowaga i to, co nieoczywiste. Do działania motywują nas szczęśliwi ludzie, którzy są pozytywnie zakręceni, pełni pasji i zajawek, dla których bycie wolnymi i prawdziwymi jest ważniejsze od stania się jednymi z wielu.


ZNAKIEM VITAMIZU JEST TUKAN. DLACZEGO ON?

To proste, pochodzi z Ameryki Południowej tak, jak nasza ulubiona yerba mate i nie da się go przegapić. Ten uroczy skrzydlaty przyjaciel to symbol radości, szczęścia i koloru, który wyróżnia go z otaczającej i pospolitej zieleni.


VITAMIZU SP. Z O.O.
UL. KONSTANTYNOWSKA 34, 94-303 ŁÓDŹ
+48 (42) 296 58 08 | OFFICE@VITAMIZU.COM

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Carmen: internetowy sklep zoologiczny

ABC-Handlu

Marki własne w rękach Greek Trade

ABC-Handlu

Chef Patrick’s: Szybko, chrupko i smacznie!

ABC-Handlu