ABC-Handlu
Home » Blog » M&P Alkohole i Wina Świata
Wszystkie

M&P Alkohole i Wina Świata

m&p logo

Firma M&P Pavlina Sp. z o.o. Sp. k., jest właścicielem marki M&P Alkohole i Wina Świata, która istnieje na rynku już od ponad 25 lat. Na chwilę obecną posiadamy 54 eleganckie salony z wysokiej jakości winami i alkoholami mocnymi. Oprócz salonów czekają na Państwa m.in.:  profesjonalnie wyposażone sale degustacyjne, Whisky&Cognac Club gdzie czeka kilkaset butelek alkoholi mocnych, Marina Wine Garden, Bodega Marki czy Ogród Cygarowy. Już wkrótce do tych miejsc dołączy wyjątkowa lokalizacja Lake & Sky Garden w podwarszawskim Józefowie. Do Państwa dyspozycji są również terenowe  biura sprzedaży bezpośredniej oraz zespół przedstawicieli handlowych w całej Polsce.

Importujemy wina i alkohole mocne z niemal całego świata. Posiadamy również własny import cygar z Dominikany, Nikaragui oraz Hondurasu. Oprócz win, alkoholi mocnych i cygar oferujemy również oliwę z oliwek z Portugalii i Hiszpanii oraz ekskluzywne słodycze ze Szkocji, Irlandii, Portugalii czy Włoch.  Na półkach naszych salonów można znaleźć ponad 3500 tytułów, które importujemy bezpośrednio od producentów. Mamy ponad 135 dostawców zagranicznych oraz wielu polskich dostawców lokalnych alkoholi.

Posiadamy limitową kolekcję alkoholi Single Cask rozlewanych specjalnie dla M&P.

Nieustannie poszerzamy również portfolio własnych marek. Posiadamy już 4 własne marki wódek: Starosta, Gość oraz należące do kategorii Premium: Dwór Polski oraz Pawlina – również w wersji eleganckiej karafki. Oprócz wódek posiadamy również własne nalewki Pavlinówka oraz Pawlina Coffee czy Pawlina Tea.

Współpracujemy z tak znaczącymi dostawcami jak m.in:

  • W kategorii Whisky: GlenScotia, Sprinbank, Loch Lomond i Kilchoman ze Szkocji, The Irishman z Irlandii, Nikka z Japonii, Paul John z Indii oraz Blanton’s Bourbon z USA;
  • W kategorii win: Barone Ricasoli i Speri (Włochy), Pascual Toso (Argentyna), Tabali (Chile), Recanati (Izrael), Brunel de la Gardine (Francja), Waipara West (Nowa Zelandia), PradoRey i Bodegas Farina (Hiszpania) i wiele, wiele innych;
  • Mamy również 4 domy koniakowe, najlepszą meksykańską Tequilę, Tanduay z Filipin i Hampden z Jamajki, grappy, likiery oraz wermuty, absynt, calvados.

Pracujemy na rynku HoReCa oraz w sektorach B2B i B2C. Mamy ponad 50 tysięcy stałych klientów indywidualnych. W sektorze B2B jesteśmy dostawcą do wielu znanych i cenionych firm.


Karpin ul. Warszawska 5 | 05-252 Dąbrówka
tel. 22 350 79 30 | biuro@wina-mp.pl

www.wina-mp.pl

Related posts

Polfem: bezglutenowe i wegańskie mieszanki

ABC-Handlu

Eutit: Produkty z topionego bazaltu

ABC-Handlu

Złota Kraina: Naturalne miody ekologiczne

ABC-Handlu