ABC-Handlu
Home » Blog » Prajo: Producent sprzętu AGD i akcesoriów kuchennych
Biuro i dom Wszystkie Wyposażenie

Prajo: Producent sprzętu AGD i akcesoriów kuchennych

Logo

Nasz sklep internetowy Prajo ze sprzętem AGD to miejsce, w którym zaopatrzą się Państwo we wszystkie niezbędne akcesoria oraz produkty kuchenne – i o wiele więcej. Długoletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć duże doświadczenie, wiedzę, a także poznać potrzeby Klientów. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu duży wybór wyjątkowych, funkcjonalnych artykułów kuchennych, barmańskich i do wyposażenia domu, które tworzymy z troską o najdrobniejsze szczegóły.

Grupa Prajo obejmuje trzy marki AGD: KINGhoff, Klausberg i Kassel, które zapewniają wysokiej jakości artykuły gospodarstwa domowego, cieszące się uznaniem wielu Klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy to profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy czuwają nad procesem produkcji, aby dostarczyć Państwu sprzęt o wysokich walorach estetycznych, wygodny w użytkowaniu i wytrzymały.

Szeroki wybór artykułów kuchennych

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę artykułów kuchennych, do grillowania wykonanych z najwyższej jakości materiałów i zaprojektowanych przez zespół uzdolnionych designerów. Nasz asortyment obejmuje ponad dwa tysiące produktów, które przydadzą się w każdej kuchni: od najbardziej podstawowych sprzętów, takich jak garnki, patelnie czy czajniki, aż do wszelkiego rodzaju akcesoriów i dodatków w postaci zaparzaczy, termosów lub organizerów kuchennych. Ponadto w naszej ofercie mamy także artykuły barmańskie i grillowe.

Dzięki dużej różnorodności stylów, wzorów i kolorów, nasze sprzęty można dopasować do każdej aranżacji wnętrz. W naszym asortymencie sprzętów kuchennych znajdują się wyroby zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne. Staramy się podążać za najnowszymi trendami i przygotować unikalną ofertę nie tylko dla Klientów prywatnych, lecz także dla firm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami gospodarstwa domowego. Pomożemy wyposażyć kuchnię, jadalnię i resztę domu!


prajo.eu

al. Krakowska 28a, 05-090 Janki
+48 885 209 555, sklep@prajo.eu

Related posts

Ultra Power: Regały modułowe

ABC-Handlu

Kujawskie Konopie: W zgodzie z naturą!

ABC-Handlu

Wielkanocne zakupy i zwyczaje Polaków pod lupą.

ABC-Handlu