ABC-Handlu
Home » Blog » Duet: Zakład Piekarniczo-Cukierniczy
Artykuły spożywcze Wszystkie

Duet: Zakład Piekarniczo-Cukierniczy

Firma Z.P.C. „DUET” Krzysztof Curyło powstała dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży piekarniczej i pasji przekazywanej z ojca na syna. Nieustanny rozwój rodzinnej firmy doprowadził w 2010 roku w nowo wybudowanym zakładzie do rozpoczęcia produkcji ciastek. Dbałość o szczegóły, profesjonalne podejście do klientów, którzy nam zaufali oraz silna dynamika sprzedaży przyczyniły się do sukcesu firmy, dzięki czemu nasze ciasteczka zagościły na stołach tysięcy Polaków. Zakład znajduje się u podnóża Gór Świętokrzyskich, gdzie panuje unikalny mikroklimat oraz czyste powietrze…

Jakość

Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników, który bazując na naturalnych surowcach, tradycyjnych metodach wypieku oraz starannym i estetycznym pakowaniu gotowych produktów są w stanie wyprodukować szeroki asortyment pysznych ciasteczek. Nasze produkty produkowane oraz dekorowane są w dużym stopniu ręcznie w rzemieślniczy sposób, dzięki czemu są niepowtarzalne co daje im przewagę nad produktami z dużych linii przemysłowych.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami zarówno z Polski jak i zagranicy, więc serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.


Krzysztof Curyło Zakład Piekarniczo – Cukierniczy “DUET”
27-580 Sadowie, Sadowie 68A
NIP 863-145-56-07
tel.: 15 869 24 83, 609577218 Sprzedaż: 726701483
e-mail: piekarnia_curylo@op.pl

www.zpcduet.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

BjutiDog: Akcesoria dla małych i dużych psów

ABC-Handlu

Mira: Producent kosmetyków naturalnych

ABC-Handlu

Zielona ściana z żywych roślin

ABC-Handlu