ABC-Handlu
Home » Blog » Miód Naturalny w plastrach – Food Star
Artykuły spożywcze Wszystkie

Miód Naturalny w plastrach – Food Star

food_star_logo
food star logo

Miód znany jest już od starożytności. Poza cudownym słodkim smakiem to źródło zdrowia i urody. Naturalny miód jest bogaty w właściwości bakteriostatyczne, bakteriobójcze, antybakteryjne, ma działanie lepsze niż niejeden antybiotyk. Wspaniale goi rany, ma zbawienny wpływ na serce, wspomaga leczenie wielu chorób, jest również świetnym kosmetykiem. Jest doskonały dla dzieci, wzmacnia ich układ odpornościowy, wzmaga rozwój ich mózgu, a dodatkowo jest niesamowicie smaczny. Jest zdrową, pyszną i o wiele lepszą alternatywą słodzonych kremów na kanapki. Składa się z cukrów prostych wiec jest łatwo przyswajalny przez organizm.

Miód w plastrach zawiera zdecydowanie większą ilość pyłku kwiatowego i propolisu. Obydwa te bonusowe składniki mają dodatkowy, zbawienny wpływ na nasz organizm.

Plaster miodu to idealna propozycja na śniadanie.

Znacznie ciekawsza i jeszcze bardziej wartościowa wersja zwykłego, popularnego miodu. Po za niesamowitym smakiem i działaniem ma też niesamowitą i ciekawą formę. Idealnie nadaje się na śniadanie, czy na spotkanie towarzyskie. Zrobi furorę swoim wyglądem i wywrze ogromne wrażenie na każdym kto go zobaczy i spróbuje.

  • Zrobi furorę swoim wyglądem i wywrze ogromne wrażenie na każdym kto go zobaczy i spróbuje.
  • Nasz Naturalny Miód wytwarzany jest przez pszczoły, które zbierają nektar z pól i sadów pozbawionych chemikaliów i zanieczyszczeń.
  • Sam miód jest niesamowicie wartościowy i ma niezwykły smak, dodatkowo zamknięty w plastrze ma jeszcze więcej wspaniałych cech.
miód

Naturalna chałwa turecka

Chałwa to wyrób cukierniczy z miodu oraz miazgi nasion sezamu. Istnieje bardzo wiele odmian chałwy, różniących się rodzajem użytych nasion. Do najczęściej używanych należą: sezam, orzechy czy nasiona słonecznika. Zrobiona na miodzie, który jest dobrym i korzystnie wpływającym na organizm cukrem jest świetną alternatywą do niezdrowych przekąsek, po które tak często sięgamy.

Nasza chałwa naturalna, nie zawierająca konserwantów, robiona na miodzie, który jest dobrym i korzystnie wpływającym na organizm cukrem jest świetną alternatywą do niezdrowych przekąsek, po które tak często sięgamy.

Kakao
wanilia
Pistacja
Chili

Marta Nieć
ul.Kosmowskiej 3 lok 76
42-224 Częstochowa

Nip: 9492198678

Godz. Otwarcia. 9-17, sob. 9-13

telefon: +48 501 207 202 | +48 501 207 203
e-mail: info@foodstar.com.pl

www.foodstar.com.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Chef Patrick’s: Szybko, chrupko i smacznie!

ABC-Handlu

Manufaktura Karmelu: Ręczny wyrób cukierków

ABC-Handlu

Puller Dog: Trenuj z psem przy pomocy Pullera!

ABC-Handlu