ABC-Handlu
Home » Blog » Hurtownia Warzyw i Owoców Pol Mar
Artykuły spożywcze Wszystkie

Hurtownia Warzyw i Owoców Pol Mar

warzywa-i-owoce-w-diecie-dziecka
polmar_logo

Hurtownia Warzyw i Owoców Pol Mar to połączenie nowoczesności i tradycji. Przywiązanie do lokalnych przedsiębiorców sprawia, że chętnie korzystamy z ich usług. Nie zamykamy się jednak na nowoczesność. Egzotyczne warzywa i owoce również znajdują się w naszej ofercie. A może przekonasz się o tym sam?

Chętnie pomożemy Ci wzbogacić asortyment Twojego sklepu, czy też punktu usługowego. Ponadto będziemy zaszczyceni możliwością dostarczenia do Twojej placówki świeżych warzyw i owoców. Dla nas owoce i warzywa to przede wszystkim zdrowie, oraz pasja którą pragniemy się dzielić. Zdajemy sobie sprawę, że wspierając polskich rolników pozwalamy na rozwój polskiej gospodarki narodowej.

Fakt ten nie oznacza jednak, że nie korzystamy z ofert zagranicznych rolników. Część warzyw i owoców przez nas sprzedawanych pochodzi z krajów takich jak Hiszpania, Portugalia, Grecja, Włochy, Francja, Niemcy. Normy stawiane zagranicznym dostawcom niczym nie różnią się od tych, którym podlegają nasi rolnicy.

W Pol Mar stawiamy przede wszystkim na jakość.

Mnogość warzyw i owoców w naszej ofercie, wymusza na Nas poszukiwanie produktów w odległych zakątkach świata takich jak Peru, Chile, Kolumbia czy Nowa Zelandia.

Zakres oferowanych przez nas produktów w sprzedaży detalicznej jest zmienny i ograniczany przez sezonowość oraz regularność dostaw naszych rolników.

Dzięki temu mamy pewność świeżych i smacznych zakupów.

Nasza główna oś działania opiera się na handlu hurtowym. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Swoich klientów posiadamy we wszystkim w województwach m.in takich jak województwo śląskie czy województwo małopolskie. Z naszych usług korzystają zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Swoimi warzywami i owocami obdarowujemy duże supermarkety, mniejsze dyskonty, a także rodzinne sklepy spożywcze i warzywniaki. Ponadto z świeżych dostaw roślinnych produktów mogą korzystać szkoły, szpitale, przedszkola, kompleksy biurowe oraz inne organizacje użyteczności publicznej.

Każda oferta jest przez nas ściśle spersonalizowana, dzięki czemu mamy możliwość spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Egzotyczne owoce, ogromne ilości ziemniaków, a może przegląd rodzajów jabłek? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.


ul. Józefa Pukowca 23, 40-847, Katowice
tel.: (+48) 882 128 245 | fax : (+48) 32 314 01 38 | katowice@polmar.net
www.polmar.net

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Komodo: Producent wind

ABC-Handlu

Tork wykorzystuje wirtualną rzeczywistość w…

ABC-Handlu

Ożywienie aktywności inwestycyjnej w drugim kwartale 2021 roku.

ABC-Handlu