ABC-Handlu
Home » Blog » Poloniak: Wysokiej jakości żywność wegańska i wegetariańska
Artykuły spożywcze Wszystkie

Poloniak: Wysokiej jakości żywność wegańska i wegetariańska

poloniak

Firma założona została w 1999r. Na początku działalności zajmowała się konfekcjonowaniem produktów ekologicznych. Produkty pod marką własną Poloniak.pl zostały wprowadzone na polski rynek w 2011r. Od tego czasu zajmujemy się produkcją wysokiej jakości ekologicznej żywności wegańskiej i wegetariańskiej.

Dlaczego warto wybrać produkty Poloniak? Ponieważ jesteśmy małą manufakturą, wszystkie nasze produkty są konfekcjonowane ręcznie w małych partiach. Gwarantuje to najwyższą jakość oraz świeżość wyrobu.

Produkcja odbywa się na bieżąco, w miarę zapotrzebowania klientów. Dzięki temu gotowe produkty nie leżakują na półkach magazynowych przez wiele tygodni, co sprawia że produkt jest świeży, pełen aromatu i smaku. Wybierając produkty konfekcjonowane Poloniak, możesz mieć pewność, że zostały spakowane nie później jak 2 tygodnie przed sprzedażą.

Za kontrolę zakładu konfekcjonującego odpowiada jednostka certyfikująca Bioekspert.

Produkcja na zlecenie

Masz pomysł na własny produkt, ale nie masz odpowieniego miejsca aby go produkować? Brak Ci profesjonalnego sprzętu i pracowników? Nie chcesz inwestować dużych pieniędzy dopóki nie sprawdzisz czy produkt przyjmie się na rynku?
Jeżeli tak, jesteśmy tu by Ci pomóc. Posiadamy zakład produkcyjny wyposażony między innymi w pasteryzator 300L, mikser gastronomiczny 50L, piece konwekcyjne, zgrzewarki próżniowe itp.
Nie jesteśmy wielkim zakładem przetwórczym, a niewielką manufakturą, w związku z tym nasze minima logistyczne są nieduże.
Jeżeli po głowie chodzi Ci ciekawy produkt, ale nie wiesz co dalej, napisz a na pewno uda nam się znaleźć rozwiązanie!


Poloniak.pl sp. z o.o.
ul. Stołeczna 2 05-083 Wyględy
tel. 695 407 311
e-mail: sklep@poloniak.pl
pon. – pt. 09:00 – 15:00

www.poloniak.pl

Related posts

Quickpack: Poznaj vigo! od kuchni!

ABC-Handlu

Spiżarnia Sokółka: Zdrowa żywność dla każdego

ABC-Handlu

Krosno: Polski producent szkła stołowego.

ABC-Handlu