ABC-Handlu
Home » Blog » Damar: Producent fartuchów
HoReCa Wszystkie

Damar: Producent fartuchów

Damar to rodzinna firma, tworzona od pokoleń. Po wielu latach ciężkiej pracy i budowania zaufania wśród klientów dziś możemy pochwalić się rozwiniętą produkcją i dużymi możliwościami przerobowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zlecenia nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla dużych firm (w ilościach hurtowych). Jako nastawiony na rozwój producent fartuchów, nie zamierzamy stawać w miejscu. Pragniemy oferować naszym klientom jak najlepszą jakość i różnorodny asortyment.

Logo, będące znakiem rozpoznawczym naszej marki było z nami od samego początku, czyli od niemal 20 lat! Zaprojektował je ówczesny właściciel firmy – Damian Karolewicz, który to stworzył markę Damar i rozwijał ją aż do 2023 roku! Dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu zbudował on firmę, której zaufało dziesiątki klientów, z którymi współpracujemy do dziś. Obecnie firma Damar zarządzana jest przez młodsze pokolenie rodziny Karolewicz, które prężnie i z zapałem rozwija firmę, stale unowocześniając jej wizerunek i poszerzając ofertę.

„Kto fartuchy Damara nosi, temu kura złote jaja znosi” – to stworzone przez założyciela DAMAR hasło reklamowe przez lata wywoływało uśmiech na twarzach klientów. 🙂


ul. Kossaka 117 F, 64-920 Piła
Telefon: +48 514 539 751
E-mail: damar.fartuchy@gmail.com

www.damar-fartuchy.eu

Related posts

Zapotrzebowanie na wodę w branży gastronomicznej

ABC-Handlu

Juupi: kreatywne zabawki i mebelki dla dzieci.

ABC-Handlu

OAK-TOYS – najlepsze zabawki są z drewna!

ABC-Handlu