ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Producent mebli z drewna – Edar Fidelus Edward
Wszystkie Wyposażenie

Producent mebli z drewna – Edar Fidelus Edward

Producent mebli z drewna, meble z drewna, producent mebli dębowych, producent krzeseł drewnianych EDAR – producent mebli drewnianych, producent mebli dębowych oraz bukowych.

edar_logo

Produkujemy wiele modeli mebli z drewna z kilku gatunków litego drewna dla domu i ogrodu. Nasze meble wykonujemy na zamówienie są to meble z drewna litego w całości. Oprócz tych dwóch głównych gatunków drewna jakim jest drewno bukowe i dębowe, na stałe w naszej rozwijającej się produkcji wprowadziliśmy różne, inne wyjątkowe gatunki drewna litego. Edar

Do wyboru wiele gatunków drewna litego: dąb, buk, jesion, limba, orzech, iroko, teak. Przykładamy ogromną wagę do jakości produkowanych przez nas mebli. Meble drewniane, które wykonujemy samodzielnie, tworzone są z drewna doskonałej jakości, z dbałością o każdy szczegół. Dbamy zarówno o właściwy surowiec i odpowiednią technikę wykonania oraz solidność wyrobu, jak również o wykończenie mebli, które zagwarantuje ich długowieczność.

Istnieje możliwość wykonania mebli w dowolnych rozmiarach, kolorach itp.


Meble z drewna na zamówienie

Produkujemy meble z drewna na zamówienie indywidualne. To dzięki naszym Klientom mamy co i dla kogo tworzyć, realizując się w swojej pasji. Podążamy z duchem czasu, sięgając po nowoczesne rozwiązania, jednocześnie nie rezygnując z tradycyjnych technik produkcji mebli. Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów, wciąż poszerzamy bogatą ofertę mebli. Meble wykonujemy dla klienta dopiero po dokonaniu zamówienia, po ustaleniu wszystkich szczegółów projektu. Dzięki czemu mamy możliwość wyboru rodzaju drewna, zmiany kolorów, wymiarów lub mamy możliwość wykonania mebla drewnianego wg. indywidualnego projektu Klienta.

Pomagamy rysować projekty i doradzamy, by końcowy efekt w postaci zamontowanych mebli drewnianych był wyjątkowy i osobisty. Nasza szeroka oferta to różne style, gatunki drewna i rodzaje mebli. Dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi można z naszą pomocą urządzić całe mieszkanie!


EDAR Fidelus Edward Producent Mebli
34-210 Zembrzyce 87
+48 795 404 355 | +48 502 580 984 | biuro@edar.com.pl
www.edar.com.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Hurtownia Warzyw i Owoców Pol Mar

ABC-Handlu

Ekojajko.pl Jesteśmy specjalistami w swojej branży.

ABC-Handlu

zakupychemiczne.pl – Profesjonalne środki czystości

ABC-Handlu