ABC-Handlu
Home » Blog » Potęga Tradycji w połączeniu z nowoczesnością
Artykuły spożywcze Wszystkie

Potęga Tradycji w połączeniu z nowoczesnością

Już od 30 lat firma VIN-KON zapewnia swoim konsumentom produkty najwyższej jakości.

Potęga Tradycji to marka łącząca w sobie tylko naturalne produkty z nowoczesnym opakowaniem.

Wiemy dobrze, że spożywanie wina zapewnia dłuższe i zdrowsze życie. Stąd właśnie pomysł na produkcję win owocowych, opartych na tradycyjnych recepturach. Wysokiej jakości surowiec, zrównoważony proces technologiczny w połączeniu z tradycyjnymi recepturami dają w efekcie najwyższą jakość oraz niezwykłe walory smakowo – zapachowe naszych win.

Najlepsze owoce od regionalnych dostawców to gwarancja wyjątkowych produktów. Tak właśnie powstają naturalne wina pod marką Potęga Tradycji.

Pamiętając o tym, że “wino owocowe jest tradycją naszej kuchni” zadbaliśmy o ich powrót na nasze stoły. Dlatego od 2012 r. jesteśmy członkiem sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski.

dziedzictwo kulinarne

Pod marką Potęga Tradycji wprowadziliśmy na rynek grupę win z polskich owoców: aronii, wiśni, czarnej porzeczki, śliwki, jarzębiny, dzikiej róży, truskawki, gruszki oraz czarnego bzu. Dbając o różnorodne gusta naszych konsumentów oferujemy wina od wytrawnych po słodkie i od spokojnych przez musujące aż do grzanych.

Dobierając odpowiedni asortyment do swojego sklepu / lokalu zapewne zwracasz uwagę na jego unikalność.

Bardzo duża konkurencja w rynku wręcz wymusza takie działania. Wina owocowe premium z polskich owoców pod marką Potęga Tradycji są tym czego szukasz.

To wyjątkowa seria naturalnych produktów coraz częściej poszukiwanych przez konsumentów i docenianych za swój smak i aromat. Eleganckie opakowanie idealnie oddaje wyjątkowy charakter wina wyróżniając je wśród konkurentów.

Analizując dane rynkowe dostrzegamy bardzo szybko rozwijający się trend eko. Odpowiedzią na to jest nasza grupa win ekologicznych z owoców aronii, czarnej porzeczki, dzikiej róży, jarzębiny czy jabłka. Tylko najlepsze owoce od certyfikowanych dostawców gwarantujące najwyższą jakość produktów Potęga Tradycji – potwierdzoną znakiem eco.


ul. Dąbrowskiego 35, 62-500 Konin
kom: +48 693 908 464 | tel:+48 63 244 10 32 | fax:+48 63 242 93 76 | e-mail: info@potegatradycji.pl

www.potegatradycji.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7 do 15

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Marina Spices: Producent Przypraw

ABC-Handlu

Warmex: Przetwórstwo runa leśnego i owoców

ABC-Handlu

Klan Whisky: Z miłości do Szkocji

ABC-Handlu