ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Mąka naturalną: Młyn Ostrów Wlkp.
Artykuły spożywcze Wszystkie

Mąka naturalną: Młyn Ostrów Wlkp.

Młyn Ostrów Wielkopolski to firma działająca na rynku zbożowo-młynarskim od 1991 roku. mąka

Obecnie posiadamy dwa młyny: pszenny w Ostrowie Wielkopolski oraz żytni w Raszkowie. Coroczna wzrastająca liczba klientów na naszą mąkę oraz otręby ,a przez to wzrost zdolności przemiałowych wymusił na nas powiększenie powierzchni magazynowej. Z tego powodu w 2018 roku został zakupiony sąsiedni obiekt byłej centrali nasiennej. Produkowana przez nas mąka znalazła uznanie wśród klientów (piekarzy, cukierników, pizzerii, klientów detalicznych itd.) w Polsce jak i za granicą.


Nasza mąka charakteryzuje się idealnymi zdolnościami wypiekowymi, które zadowolą każdego naszego klienta.

Co najważniejsze nasze mąki nie są standaryzowane( nie posiadają sztucznych polepszaczy jakości), co jest rzadkością wśród produkowanych obecnie mąk

DLA PIEKARZY

Dostarczane do piekarzy mąki charakteryzują się najwyższymi parametrami wypiekowymi, które zadowolą każdego piekarza. Produkujemy również otręby drobne oraz grube.

DLA PIZZERII

Oferty skierowane Pizzerii to przede wszystkim mąka pszenna typ 500. Mamy możliwość wyprodukowania mąki o parametrach, które sobie Państwo zażyczycie. Obsługujemy wiele pizzerii, które od lat zaopatrywane są w naszą mąkę. 

DLA ROLNIKÓW

Oferta skierowana do rolników obejmuje otręby pszenne oraz żytnie. Wyprodukowane przez nas otręby są idealnym uzupełnieniem diety zarówno trzody chlewnej jak i bydła. Otręby pakowane są w worki po 30 kg. Istnieje możliwość zakupu luzem. Możliwość dowozu otrąb bezpośrednio do klienta lub odbiór osobisty.

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy ofertę dla rolników o materiał siewny, który sprzedajemy w konkurencyjnych cenach tak, aby każdy rolnik mógł go zakupić. W ofercie zboża zimowe jak i jare, a także kukurydza.

DLA CUKIERNIKÓW

Oferty skierowane do Cukierników to przede wszystkim mąka pszenna typ 500. Nasi cukiernicy chętnie sięgają tez po naszą mąkę tortowa typ 450. Mamy możliwość wyprodukowania mąki o parametrach, które sobie Państwo zażyczycie. Obsługujemy wiele cukierni,a także kilka pierogarni. Gdy interesuje cię inny typ mąki skontaktuj się z nami. Możliwość dowozu mąki do klient


Adres:
Młyn Ostrów Wielkopolski
Ul. Młyńska 5,
63-400 Ostrów Wielkopolski
62 7355795 | 62 5919203

Filia Raszków:
Ul. Szkolna 1,
63– 440 Raszków
62 7343441

Przedstawiciel handlowy:
665585151
mlyn.ostrow@artrek.com.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Cryogen: Import i dystrybucja naczyń na ciekły azot

ABC-Handlu

Tusiluny: Pełnowartościowe jedzenie dla swojego pupila

ABC-Handlu

Sophie for kids: Artykuły dla niemowląt/dzieci

ABC-Handlu