ABC-Handlu
Home » Blog » Sauna SPA Concept: Nowoczesne i tradycyjne sauny i łaźnie
Wellness & SPA Wszystkie

Sauna SPA Concept: Nowoczesne i tradycyjne sauny i łaźnie

Specjalizujemy się zarówno w tworzeniu nowoczesnych, jak i tradycyjnych łaźni parowych oraz saun fińskich. Jeśli marzysz o miejscu do relaksu i wypoczynku, sauny na zamówienie oraz łaźnie czekają, by pomóc Ci dodatkowo zachować witalność i zdrowie w Twoim własnym domu! Sauna SC

Chcesz nie tylko zauważalnie zwiększyć swoją wydolność fizyczną, ale też się przy tym odprężyć? Z pomocą przyjdą Ci łaźnie i sauny na wymiar. Ceny rynkowe takiego przedsięwzięcia w porównaniu do jakości wykonania i multum korzyści są na tyle niskie, że jest to niezwykle opłacalna inwestycja. Mając na uwadze swoje zdrowie, z pewnością nie przepłacisz decydując się na to rozwiązanie!

SAUNY FIŃSKIE

Sauny fińskie to doskonała rozrywka na weekend czy popołudniowy odpoczynek po ciężkim dniu. Regularne wizyty w takich pomieszczeniach mają bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm. Poprawiają odporność, przez co jesteśmy mniej podatni na przeziębienie, a nawet niektóre wirusy grypy.


Sauna fińska kojarzy nam się z odrębnym, niewielkim domkiem ustawionym w ogrodzie, jednak wcale nie musi tak być. Wykonujemy sauny w pomieszczeniach zaproponowanych przez klienta. Montujemy najwyższej jakości urządzenia wyróżniające się sprawnym działaniem przez bardzo długi czas. Nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na kompleksową obsługę, ale również fachowe doradztwo. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy możliwości, jakie daje sauna fińska.

ŁAŹNIA, SAUNA PAROWA

Pomimo że w Polce często określenia te są stosowane zamienne, łaźnia i sauna parowa nie są tym samym. Jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma pomieszczeniami? Pierwszym, co zasługuje na uwagę, jest temperatura i wilgotność powietrza. W saunie parowej wynosi ona nawet 65 stopni, a ilość pary w otoczeniu 65%. Natomiast w łaźni słupek rtęci wskazuje nie więcej niż 50 kresek, a higrometr znacznie większe wartości niż te w saunie parowej. W praktyce oznacza to, że przy budowie sauny można stosować drewno, jednak w przypadku łaźni należy użyć materiałów odpornych na wilgoć.


Łaźnia parowa może być urządzona właściwie w dowolnym stylu. Nowoczesne materiały oraz technologie dają właściwie nieograniczone możliwości – możemy zmieniać kształt przegród, tworzyć zatoczki i łuki oraz dowolnie komponować elementy wykończeniowe. Również wybór odpowiedniego oświetlenia może sprawić, że łaźnia będzie jeszcze lepiej dopasowana do Państwa preferencji.

KABINY, SAUNY INFRARED

Nowoczesne kabiny termiczne infrared to bardzo ciekawa alternatywa dla klasycznej sauny. W przeciwieństwie do sauny fińskiej powietrze jest w nich ogrzewane w zupełnie inny sposób. Promienniki emitują promieniowanie podczerwone. Technologia ta wykorzystywana jest między innymi w szpitalnych inkubatorach do ogrzewania noworodków.


AUNA SP. Z O.O.
ul. Urocza 32/LU2, 30-602 Kraków
tel: 12 290-70-77 | gsm: 509-214-959
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek:  9:00 – 17:00

www.saunasc.pl
biuro@saunasc.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/wellnessspa/

Related posts

bioQlinar: Sklep ze zdrową żywnością

ABC-Handlu

Artek: Producent serwetek papierowych z nadrukiem

ABC-Handlu

Click & Collect przyszłością branży TSL

ABC-Handlu