ABC-Handlu
Home » Blog » Grekos Shop: Smaki Grecji
Artykuły spożywcze Wszystkie

Grekos Shop: Smaki Grecji

Jestem rodowitym Grekiem, który do Polski przyjechał z miłości. Jestem tutaj już prawie 30 lat i trudno powiedzieć, czy bardziej czuję się Polakiem, czy Grekiem. Od dzieciństwa jednak do mojej wczesnej młodości wychowywałem się z moją grecką rodziną w Chania na Krecie. Mogę powiedzieć, że teraz Grecja to mój drugi dom i często do niej wracam. Wracam do moich rodzinnych stron, do znajomych, przyjaciół i do greckiej kuchni.

Mówi się, że Grecy są bardzo związani ze swoją rodziną, z rodzicami, szczególnie z mamą i niezaprzeczalnie tak jest. To mama zakorzeniła we mnie grecką kuchnię, smaki, greckie zwyczaje i tradycję. Do dziś pamiętam wspólne posiłki, biesiadowanie i długie rozmowy w rodzinnym gronie. To jest właśnie typowo greckie. Każdy kto przyjeżdża do Grecji, może liczyć na fantastyczną gościnę i pyszne jedzenie. Właśnie dlatego, że brakowało mi tego bardzo w Polsce, postanowiłem, że przeniosę choćby mały kawałek Grecji do Polski i są to m.in. greckie produkty. Te produkty używam również z moją żoną w kuchni. Właściwie to moja żona zajmuje się w domu gotowaniem i ona tworzy mi w domu każdego dnia namiastkę Grecji.

Każdy produkt, który znajdziecie w moim sklepie jest specjalnie wybrany. Sam jeżdżę do Grecji, rozmawiam z producentami i rolnikami. Są to tylko takie produkty, których Grek nie powstydziłby się używać w swojej kuchni.

Zapraszam Was do świata oryginalnych i najlepszych greckich produktów!


Grekos Shop Odyseas Doumas | NIP: 9291243024
ul. Osadnicza 35, 65-001 Zielona Góra
tel.+48 509 12 15 12, email: info@grekosshop.com

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

KenDog – sklep dla psów stworzony z miłości i pasji

ABC-Handlu

Słodkie Hawo: słodycze to smak wspomnień

ABC-Handlu

Żurek Śląski Kropelka: Najlepsza opcja dla gastronomii

ABC-Handlu