ABC-Handlu
Home » Blog » Carmen: internetowy sklep zoologiczny
Wszystkie Zwierzęta

Carmen: internetowy sklep zoologiczny

carmen logo

Carmen to dobrze zaopatrzony internetowy sklep zoologiczny, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne, aby uszczęśliwić swojego pupila bez wychodzenia z domu! Proponujemy starannie wyselekcjonowany asortyment odpowiedni dla zwierząt domowych. Nie ograniczamy się wyłącznie do psów i kotów. Z naszej oferty mogą skorzystać również opiekunowie ptaków oraz mniejszych milusińskich, takich jak fretki, gryzonie, ryby, płazy czy gady.

Karmy dla zwierząt – szeroki wybór producentów

Z dużą starannością podchodzimy do kompletowania asortymentu. Karmy dla pupili powinny spełniać wysokie wymogi dotyczące składu oraz sposobu produkcji. Dlatego w ofercie naszego internetowego sklepu zoologicznego znajdziesz wyłącznie dobrej jakości żywność pełną cennych wartości odżywczych. Zadbaliśmy o zróżnicowane ceny oraz szeroki dostęp do jak największej liczby producentów karm dla milusińskich.

Zabawki i akcesoria dla zwierząt

Nie samym jedzeniem pupil żyje. Ogromne znaczenie w jego prawidłowym rozwoju ma również odpoczynek oraz… zabawa! Przygotowaliśmy więc szereg akcesoriów, które pozwolą urozmaicić wolny czas spędzany wspólnie zarówno w domu, jak i podczas spacerów. Proponujemy akcesoria do pielęgnacji, wygodne legowiska, obroże i smycze, ale także klatki, transporterki czy miski na karmę i wodę. Z zabawek proponujemy produkty dedykowane psom oraz kotom – czeka tu mnóstwo pomysłów na wspólne szaleństwa!

Opiekunów zwierząt małych i dużych zachęcamy do regularnych zakupów w naszym zoologicznym sklepie internetowym: od karm i przekąsek, przez praktyczne akcesoria, po zabawki i artykuły pielęgnacyjne. A mieszkańców i odwiedzających Katowice serdecznie zachęcamy do kupienia biletów do papugarni Carmen!


Parrot sp. z o.o. | NIP: 6772450396
ul. Obroki 77, 40-833 Katowice
tel.: +48 798 820 920 | sklep@sklepcarmen.pl
www.sklepcarmen.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

Dingo Shop: Sklep zoologiczny z akcesoriami dla psa i kota

ABC-Handlu

ODKURZACZ DBAJĄCY O ZDROWIE

ABC-Handlu

HauMru: Producent karmy bez zbożowej dla psów i kotów.

ABC-Handlu