ABC-Handlu
Home » Blog » Moments – Haft Diamentowy
Biuro i dom Wszystkie

Moments – Haft Diamentowy

logo

Jesteśmy największym sprzedawcą Haftu Diamentowego w Polsce. W naszej ofercie posiadamy setki wzorów w różnych kategoriach i rozmiarach.

Diamentowe obrazy to produkty, które stanowią doskonały pomysł na oryginalny i niespotykany prezent. Na naszej stronie znajduje się mnóstwo ciekawych wzorów, które można dopasować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Posiadamy obrazy diamentowe w różnorodnej kolorystyce i wielu wymiarach.

Nieskomplikowane wzory to idealna propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z haftem diamentowym. Wielobarwne pejzaże z dużą liczbą elementów to z kolei świetne rozwiązanie dla miłośników prac manualnych.

W tym wzory przygotowywane na nasze indywidualne zamówienie oraz niedostępnych gdzie indziej rozmiarach. Oprócz Haftu Diamentowego w ofercie posiadamy również Malowanie po NumerachDrewniane PuzzlePrzestrzenne Puzzle 3DKartki Pop-Up 3D oraz niesamowite zestawy Quilling Papier.  Cały czas poszerzamy asortyment dodając nowe produkty i wzory.

Zastanawiasz się, gdzie kupić zestaw do haftu diamentowego?
Poszukiwania idealnego zestawienia mogą okazać się niełatwe.
Chcesz czegoś więcej podczas samodzielnego tworzenia prawdziwych dzieł sztuki?

Skorzystaj z naszej bogatej oferty, zawierającej jedynie wysokiej jakości haft diamentowy.


Quilling to kreatywna technika wykorzystująca kolorowe paski papieru o odpowiedniej szerokości. Z jej pomocą można stworzyć obrazy przedstawiające różne obiekty, zwierzęta czy postacie. Paski quillingowe wystarczy odpowiednio uformować, a następnie połączyć z pozostałymi elementami, tworząc tym samym wyjątkowy, trójwymiarowy obrazek, który może stać się ciekawym elementem wystroju wnętrza.

Sklep, który prowadzimy, oferuje szeroki wybór obrazów w atrakcyjnych cenach. W asortymencie znajdziesz dzieła z kategorii zwierzęta, ludzie, przyroda oraz krajobrazy.

Oferowane przez nas produkty są świetnym pomysłem na prezent dla osób, które kochają prace manualne.


Moments Haft Diamentowy
ul. Baczyńskiego 19, 51-121 Wrocław
tel.: 606 872 673 | kontakt@haftdiamentowy.pl
www.haftdiamentowy.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/biuro-i-dom/

Related posts

Jarmarku Natury: Sklepu online ze zdrową żywnością

ABC-Handlu

Domowe przetwory bez kalorii: Malinowy Ogród

ABC-Handlu

Biobakt: Skutecznie dbamy o środowisko

ABC-Handlu